Запчастини для комбайнів Джон Дір, John Deere – швидкість поставок

Запчастини для комбайнів Джон Дір, John Deere – швидкість поставок


Літо, сонце, ячмінь і пшениця дозріває! А Ваша техніка все ще потребує ремонту? Де придбати запчастини для комбайнів Джон Дір? Є дві пропозиції! Це два українських магазини, що постачають запчастини на територію України, Росії, Молдови, Грузії, Білорусії та інших сусідніх держав. Постачаються як б/в запасні частини, так і нові, тільки з конвеєра європейських заводів виробників.

Ваш комбайн в полі чи в гаражі, а Вам потрібно терміново замовити великий перелік деталей? Купуй всі типи ременів і ланцюгів, фільтрів та ножів, бичів і варіаторів в магазині ХАТ. Електронний каталог прискорить процес підбору, а якісні і освічені менеджери нададуть висококласну консультацію.

Чи можна доставити товар на територію іншої країни? На жаль продукцію доставляється лише по території України. Але Ви можете замовити до найближчого міста вашої країни і забрати там посилку. Ми так практикуємо і радимо Вам так зробити.

Електронний каталог запчастин для комбайнів Джон Дір в магазині ХоривАгроТех

Легко можна переглянути і підібрати запчастини для комбайнів Джон Дір в каталозі http://ru.khorivagroteh.in.ua/ магазину ХоривАгроТех. Зайдіть до сайту і переконайтесь, наскільки все зручно організовано. Є окремо група товару по комбайнам Джон Дір, є окремо розділи із ременями, шківами, валами, підшипниками та іншим. Тобто всі поширені запасні частини поділено і окремо сформовані групами.

На сайті є окремо виділена стрічка пошуку, в яку можна вводити потрібну інформацію. Радимо там поставити галочку де написано «шукати в описі товару», так швидше знайдеться потрібна Вам деталь.

Запчастини для комбайнів Джон Дір, John Deere, а також до їхніх двигунів

Будь який насос: паливний, водяний чи гідравлічний, можна знайти в каталозі http://agrocrop.in.ua/, що розташований в магазині АгроКроп.

AgroCrop постачає не тільки запчастини для комбайнів Джон Дір, John Deere, а також до двигунів тракторів і навантажувачів цієї марки техніки. Компанія має великий асортимент продукції на складі України: поршні і кільця, гільзи і датчики, фільтри і сальники, прокладки і ремонтні комплекти двигунів.

Важливо! Якщо у Вас відсутній каталоговий номер запчастини, то Вам потрібно зателефонувати до офісу одного із вищенаведених магазинів. Потрібно буде дати декілька чітких відповідей, а можливо і фото, після чого буде проведено пошук і підбір потрібного замінного елементу.

 31.05.2018
 (15 просмотров)